Nano Coin Nedir ve Nano Coin Nasıl alınır?

Bu yazımızda Bitcoin-Nedir ekibi olarak sizlere, Nano coin nedir, nano coin nereden alınır, nano coin güvenilir mi, nano coin yükselir mi,nano coin düşecek mi ,nano coin grafiği gibi detaylı bilgiler sunmaya çalışacağız.

 

 

Nano Coin RaiBlocks firmasının tekrardan piyasaya sürülerek adının değiştirilmiş halidir. Yeniden markalaşma işlemleri Ocak 2018 ‘de gerçekleşti. Nano coin bitcoin sisteminin yetersiz kaldığı yerlerde alternatif coin olmayı hedeflemektedir. Nano coin ekibi, her daim bitcoinin yüksek enerji maliyeti olduğunu ve hesaplama ve işlemlerde ki gecikmelerden bahsetmektedir. Bitcoin’in eksiklerini ve dezavantajlarını bildiklerini söyleyerek Nano Coin ‘de bu tarz sorunlar olmaması için çalıştıklarını da ekledi.

Nano Coin Nasıl Alınır?

Nano coin’i düşük komisyon ücretleri ve stabil bir borsa haline gelen Binance gibi büyük borsa platformlarından alabilirsiniz.

Binance borsasına kayıt işlemlerinizi tamamladıktan sonra, Binance borsasına bitcoin gönderdikten sonra, hesabınızda ki bitcoin aracılığı ile nano coin alabilirsiniz.

Ayrıca Binance haricinde diğer borsalarda da Nano Coin bulmanız giderek kolaylaşmaktadır.

Nano Coin Güvenilir mi?

 

Nano coin bitcoin sisteminin alt yapısında ki eksiklerin görülerek, daha iyisi olması hedeflenerek üretilen bir coin çeşididir. Bu nedenle bitcoin sisteminde olan aksaklıklar, yavaşlıklar ve yüksek giderler gibi sorunların olmadığı coindir. Bu nedenle Nano Coin güvenilirdir ve bir çok büyük Coin borsalarında da işlem görmekte olan bir coin türüdür.

Nano Coin Ne Kadar?

Nano coin kaç TL ?

Nano coin Eylül 2018 itibari ile 1 nano coin 15 TL 1 nano coin 2,39 $

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*