Bitcoin Düşerken Ripple Düşecek Mi?

Ripple an itibariyle Bitcoine oranla çok stabil görünüyor. Ripple ın şuan stabil olarak durmasının nedeni ise, dolaşımda olan Ripple a artan bir arzın olmasıdır. Çünkü Ripple merkezleşmiş bir yapıya sahip ve yatırımcıların bir çoğu da Ripple ın sistemini bildikleri için, yatırımlarını geri çekmemekteler.

Birçok insan Ripple ın sağlam bir yatırım olduğunun farkında değil. Fakat Ripple bir çok yatırımcıya göre sağlam bir liman olarak görülmekte. Ripple yatırımcıları, ani düşüşlerde, Ripple larını elden çıkartmak yerine elde tutmayı tercih ediyor. Bundan dolayı da Bitcoin düşüşe geçerken Ripple kuru çokta fazla oynamıyor.

Bitcoin gerçek bir düşüş içerisinde ve giderek de düşmeye devam edecek gibi görünüyor. Çünkü bitcoin ekibi, bitcoin projesinden soğumuş ve vazgeçilesi duruyor. Açıklanan bilgilere göre, birçok madenci Bitcoin den vazgeçerek, Bitcoin Cash i tercih etti ve bu işlemlerin ardından 590 $ olan bitcoin cash, 1050 $ a yükseldi.

Bir çok yabancı yatırımcı Ripple fiyatlarının, kısa vadede 30 cent, orta vadede 50 cent ve uzun vade de ise 1 $ ın üzerinde seyredeceğini ve giderek de artacağını söylemekte.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*