New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)
Farooq

Cüzdanlar

HomeCüzdanlar
 • Cex.io Cüzdan

  Cex.io 2013 yılında kurulmuştur ve Bitcoin ile Ethereum için kullanabilen bir cüzdandır. Yakın zamanda yaptıkları bir duyuru ile aylık 100 bin Dolar'a kadar havale yolu ile para yatırma ve çekme imkanı sunduklarını duyurdular.

 • BitGo Cüzdan

  BitGo cüzdan alanındaki en güvenlikli cüzdanlardan biridir. Kayıt olduktan sonra alacağınız bitcoinlere BitGo bile izin vermediğiniz sürece ulaşamaz. Ayrıca teknik bilgisi az olan arkadaşları içinde bir alternatif olabilir. BitGo masaüstü, mobil üzerinden ve mobil uygulama ile erişime izin verir ve yapacağın her işlem için iki onay gerektirir.

 • Coinbase Cüzdan

  Coinbase cüzdan ilk kurulan ve en çok kullanılan bitcoin servislerinden biridir. Ülkemizde alım ve satımına izin verilmese de cüzdan olarak kullanım hakkına izin veriliyor. Bu alandaki en güvenilir firmalardan biri diyebiliriz. Şu anda bitcoin, ethereum ve litecoin gibi sanal paralara izin veriyor.

 • Blockchain Cüzdan

  Blockchain cüzdan bilinen en popüler cüzdanlardan biridir. 2011 yılında kurulmuş olup, 2017 Ağustos ayında ilk kez bitcoin dışında bir dijital parayı destekledi ve Ethereum alımları için de uygun bir cüzdan haline geldi. Mobil uyumu, masaüstü versiyonu ve mobil uygulama desteği vermektedir.