EOS Nedir? – Nasıl / Nereden Alınır?

Kripto para dünyasında her geçen gün inişler çıkışlar gözlemlenmekte. Bu da kimi yatırımcıları sevindirirken, kimi yatırımcıları da tedirgin etmektedir. EOS coin ise bu kripto paralar arasında en iyi örneklerden biri olarak nitelendiriliyor. Temmuz ayı içerisinde piyasaya sağlam bir giriş yapan EOS coin, ilk haftasında Kripto paralar arasında Top 10 a girmeyi başarmıştı. Ardından parça parça değeri düşerek geriye doğru bir grafik çizmişti. Fakat geçtiğimiz Kasım ayı başlarından beri, tekrardan yükselmekte olan Eos Coin, CoinMarketCap verilerine göre, Pazar payı en yüksek 12. Kripto para birimi konumuna gelmiş durumda.

Eos da tıpkı Ethereum Smart Contracts gibi bir çok kripto paranın ERC-20 temelli olarak oluşturabileceğini bir yapıya sahip. Yani Eos coin de diğer bazı coinler gibi merkezsiz olarak yürütülmekte.

Eos teknolojisi, saniyede milyonlarca farklı işlem gerçekleştirebilme kapasitesine sahip. Ayrıca Eos coinde herhangi bir masraf vb. uygulama da bulunmuyor.

Peki Eos Coin Nereden Alınır?

Eos coini alabileceğiniz bir çok borsa bulunmaktadır. Binance, Kucoin gibi borsalar üzerinden sizlerde Eos coin alabilirsiniz.

Eois Nedir? – Eos nasıl alınır? – Eos nereden alınır? Gibi bazı konularda sizlere bilgi verdik. Yazıyla ilgili her türlü soru ve görüşlerinizi yorum bölümünden bizlere bildirebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*