Evdeki Bilgisayarınız ile Coin Kazanın

Sizde evdeki bilgisayarınızı kullanarak Bitcoin yada diğer alt coinlerden kazanabilirsiniz

 

Bitcoin-Nedir ekibi olarak evden kazanılabileceğiniz en iyi kripto paraları sizler için derledik.

Bildiğiniz gibi bitcoin mining işlemleri için ASIC cihazlar kullanılmaktadır. Fakat, ASIC cihazlara sahip olmadan evdeki bilgisayarınız aracılığı ile de kazanabileceğiniz alt coinler mevcut.

Evde coin madenciliği yapmak ASIC cihaz olmadan da mümkün. Fakat ASIC cihazlar kadar yüksek miktarlarda coin üretemeseniz de yine bir miktar alt coinler elde edebilirsiniz.

 

Monero

Monero’nun piyasalarda ki kısa kodu XMR olarak bilinmektedir. XMR finansal gizlilik amacı ile tasarlanmış ve gizlilik odaklı bir kripto paradır. Monero coini kendi bilgisayarınızı kullanarak çıkartmak kolay sayılmaktadır. Tek yapmanız gereken işlem, MinerGate uygulamasını bilgisayarınıza indirip kurmak. Bilgisayarınız açıldığında , MinerGate uygulaması otomatik olarak arka planda çalışacak ve coin kazanmaya başlayacaksınız.

VertCoin

Vetcoin ‘de aynı Monero ( XMR ) gibi evde madencilik yapmak için uygun coinlerden bir tanesidir. One-Click Miner yazımılı sayesinde dilerseniz Vertcoin madenciliği yapabilirsiniz. One-Click Miner Vertcoinin kendi uygulamasıdır. Vertcoin kazanmak için ekran kartınızın sadece Nvidia ya da AMD olması gerektiğini de belirtelim.

DogeCoin

Dogecoin ilk başlarda ortaya çıkarkan bir espiri niletiği taşımaktaydı. Fakat kripto para sektörü o kadar ilerledi ki espiri amaçlı sürülen Dogecoin bile büyük bir kesim tarafından kabul edilerek, büyümeyi ve güçlenmeyi başardı.

Dogecoin madenciliği yapmak için öncelikle bilgisayarınıza Dogecoin cüzdan uygulamasını yüklemeniz gerekmektedir. Ardından Dogecoin çıkartmak için MinerGate yazılımından faydanalabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*