Evinizden Kazabileceğiniz En İyi Kripto Paralar

Evet değerli ziyaretçilerimiz. Bugün sizlere evinizde ki bilgisayarınızı kullanarak kazım yani mining yaparak elde edebileceğiniz en iyi coinleri tanıtacağız.

Monero

Moneronun piyasa kodu XMR’dir. Monero kullanıcılarına gizlilik sağlamak maksadı ile tasarlanmış bir kripto para birimidir. Monero coini kendi kişisel bilgisayarınızdan kazımak diğer coinlere nazaran daha kolay. Bu işlem için yapmanız gereken işlem, monero madenciliği yazılımını indirmek. Monero kazım işleminden verim alabilmen için, ekran kartınızı yükseltmeniz tavsiye edilir.

Vertcoin

Evden kazım yapabileceğiniz bir diğer coin iseVercoin. Monero gibi Vertcoin’de evden ASIC cihazlar olmadan kazımı yapılabilen bir coin. Vertcoin kazımı yapabilmeniz için One-Click Miner programını indirip bilgisayarınızda çalıştırmanız gerekiyor.

Dogecoin

İlk başta çıkış amacı espiriye dayalı bir coin türü olsa da diğer coinler gibi yok olmak yerine piyada kalarak başarısını sürdüren diğer bir coin ise Dogecoin. Dogecoin’in piyasa kodu DOGE ‘dir. Dogecoin kazım işlemine başlaman önce Dogecoin cüzdan uygulamasını bilgisayarınıza indirmeniz gerekmekte. Ardından Dogecoin kazım işlemi için CPU Miner programı ile kazmaya başlayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*