Exen Coin Nedir? – Nereden Alınır? Güvenilir Mi?

Exen Coin Nedir? Exen Coin Güvenilir mi?

Merhaba değerli bitcoin-nedir.com takipçileri.

Bugün sizlere piyasaya yeni girmiş olan bir coinden bahsedeceğiz.

 

Exen Coin Bitexen Teknoloji Anonim Şirketi tarafından piyasaya yeni sürülmüş bir coin çeşididir. Daha önce bir çok yerli coin piyasaya girmişti. Fakat exen coinin diğerlerinden farklı bir yapısı var.

Dünyada ilk kez bir coin borsasının coinlerinin tümünü kullanıcılarına ücretsiz verdiği ve daha sonra bütün dağıttığı coinleri geri almayı taahühüt ettiği bir kripto para çeşidir.

Exen coin için belirlenen limit 15 Milyon Exen ‘dir. Exen coin Ethereum Blockchain üzerine basılır ve bütün exen coinler Bitexen kullanıcılarına ÜCRETSİZ olarak dağıtılmaktadır.

Sizde Bitexen borsasına üye olarak ücretsiz Exen Coin kazanabilirsiniz.

Nasıl Ücretsiz Exen Coin Kazanırım?

Exen coin kazanmak için www.bitexen.com adresine tıklayarak öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üyeliğinizin ardından mail hesabınızı doğrulamanız gerekmektedir. Mail adresinizi onaylamanızın ardından Bitexen borsasına giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede bulunan isminizin yer aldığı menüye tıklayarak Ayarlar butona tıklamanız gerekmektedir. Karşınıza gelen ekranda telefon numaranızı girmeniz için bir alan bulunmakta. Telefon numaranızı girip gelen onay sms inde yer alan kodu girdikten sonra, sayfanın en altında bulunan kimlik onayı ve adres onayı bölümlerini de doldurmanız gerekmektedir.

Kimlik onayı bölümüne, ehliyet,pasaport ya da kimlik resminizi ya da edevlet üzerinden indirdiğiniz nüfus belgesini yükleyebilirsiniz.

Adres onayı bölümünde ise, yine edevlet üzerinden indireceğiniz yerleşim yeri belgesini yüklemeniz yeterlidir. Hesabınız bütün belgeleri gönderdikten sonra yaklaşık olarak 4 saat içerisinde onaylanmaktadır.

Onay işlemi başarılı bir şekilde tamamlandıktan sonra, Ücretsiz 100 Exen Coin hesabınıza tanımlanacaktır. Daha sonra dilerseniz Exen coinleri Bitexen borsasında bozdurabilir, ya da değerlenmesi için bekletebilirsiniz.

Exen Coin Güvenilir mi?

Exen coin piyasaya çıktığı günden beri, bir çok kullanıcı tarafından talep görmüş ve ücretsiz olarak kazanılan Exen coinler Bitexen borsasında sorunsuzca bozdurulup, Nakite dönüştürülmüştür. Bu güne kadar Exen Coin ya da Bitexen borsası hakkında olumsuz hiç bir haber bulunmamıştır.

Sizde Ücretsiz Exen Coin fırsatından yararlanmak için, yazı içerisinde yer alan link aracılığı ile üye olmanız gerekmektedir.

 

www.bitexen.com

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*