Telefona Kurabileceğiniz Bitcoin Uygulamaları

Arkadaşlar merhaba, bu yazımda sizlere telefonunuzda da hem işlem yapabileceğiniz hem de kontrol işlemlerini takip edebileceğiniz uygulamaları anlatacağım. Ben android kullanıcısı olduğum için kendi telefonumda var olan uygulamaları yazacağım. Fakat bu firmaların ayrıca ios için de uygulamaları mevcut. Siz uygulama adından kontrolünü sağlayabilirsiniz.

1-) BTCTurk uygulaması

Bildiğiniz üzere Türkiye’de ki en büyük 4 firmadan biridir. Alış ve satış işlemleri için kullanabiliyorsunuz.

Android için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.btcturk

İos için: https://itunes.apple.com/tr/app/btcturk-bitcoin-borsas/id922611096?l=tr&mt=8 bu linkler üzerinden indirebilir ve telefonunuza kurabilirsiniz.

2-) Blockchain – Bitcoin Wallet

Herkesin bildiği cüzdan uygulaması. Bu uygulama ile bitcoin gönderme, alma ve hesap hareketlerini takip edeceğiniz uygulama.

Android için: https://play.google.com/store/apps/details?id=piuk.blockchain.android&hl=tr

İos için: https://itunes.apple.com/us/app/blockchain-bitcoin-wallet/id493253309?mt=8 bu linkler üzerinden indirebilir ve telefonunuza kurabilirsiniz.

3-) Bitcoin Ticker

Bitcoin fiyatını takip etmek için kullanılan bir uygulama. Ayrıca Litecoin takibini de bu uygulama üzerinden yapabiliyorsunuz.

Android için: https://play.google.com/store/apps/details?id=st.brothas.mtgoxwidget&hl=tr

İos için: https://itunes.apple.com/us/app/bitcoin-ticker/id440229059?mt=8 bu linkler üzerinden indirebilir ve telefonunuza kurabilirsiniz.

Bunların dışında benim ihtiyaç duyduğum bir uygulama olmuyor diyebilirim. Sizler de kullandığınız uygulamaların isimlerini yorum olarak yazabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*